IELTS İngilizce Sınav Desteği

Merhaba, Ben Canberk Aygün, özel İngilizce öğretmeniyim. İstanbul'da yaşıyor ve online veya yüz yüze dersler veriyorum. İngilizce öğrenmek veya dilinizi geliştirmek istiyorsanız, IELTS sınavı için hazırlık dersleri de sunuyorum. Kişisel hedeflerinize uygun bir şekilde size yardımcı olmak için buradayım.

IELTS (International English Language Testing System)
 sınavında karşınıza çıkacak 4 bölüm

ielts-speaking-65e3930696b06
Speaking
(Konuşma)

Sınav, konuşma dinleme becerilerinizi ölçer. Benim IELTS - speaking odaklı İngilizce özel derslerim, sizin dinleme becerilerinizi geliştirmenize ve sınav stratejileri üzerinde pratik yapmanıza yardımcı olur.

hemen başlayalım
ielts-reading-65e3930699ddb
Reading
(Okuma)

Bu kısımda okuma becerileriniz test edilir. Benim IELTS - reading odaklı İngilizce özel derslerim, okuma hızınızı ve anlama yeteneklerinizi geliştirmenize ve sınav stratejileri üzerinde çalışmanıza yardımcı olur.

Hemen başlayalım
ielts-writing-65e39305c7bc8
Writing
(Yazma)

Yazma becerileriniz sınanır. Benim IELTS - writing odaklı İngilizce özel derslerim, yazma becerilerinizi geliştirmeniz, doğru dilbilgisi ve kelime kullanımı üzerinde çalışmanız ve sınav örneklerine göre pratik yapmanız için size destek olur.

Hemen başlayalım
ielts-listening-65e39305c41e4
Listening
(Dinleme)

Sınav, konuşma becerilerinizi değerlendirir. Benim IELTS - listening odaklı İngilizce özel derslerim, konuşma becerilerinizi geliştirmeniz, akıcılığı artırmanız ve sınavda başarılı olmanız için size pratik yapma imkanı sunar.

Hemen başlayalım

IELTS'e hazırlanmak yetmez.
Benimle yapacağınız İngilizce özel dersleri, başarıyı garantileyecektir.

ielts-icin-ozel-yuz-yuze-ingilizce-dersi-65e38debe7fac
IELTS için
özel yüz yüze İngilizce dersi

Amaca yönelik, Istanbul Anadolu yakasında
yüz yüze İngilizcenizi geliştirme şansı.

yüz yüze derslere hemen başlayalım
ielts-icin-ozel-online-ingilizce-dersi-65e38dec3fa0d
IELTS için
özel online İngilizce dersi

Size uyan günde ve saatte, Zoom üzerinden 40 dakikalık İngilizce özel ders.

Online derslere hemen başlayalım

Kendisinden sadece 1.5 saat süren speaking dersi aldım ve zamanın su gibi akıp geçtiğini hatırlıyorum. Sizlere oldukça ilginç ve zihin açıcı sorular yöneltiyor.

aysegul-65e61c181e69a
Ayşegül D. Öğretmen

Halihazırda devam eden derslerimizde gramer ve speakingi bir arada öğretmesi bana oldukça faydalı oldu. Kendisinden hafta içi her gün ders almaktayım.

hande-65e61c176dd67
Hande A. İnsan Kaynakları

Çok kısa bir süre eğitim almama rağmen bana konuşma için özgüven veren, öğretim tarzı ve bilgi aktarımı üst seviye olan değerli bir öğretmenimizdi Canberk Hoca.


nevra-65e619f2abba3
Nevra D.  IT Uzmanı

Derslere 2023 yazında başladık fakat iş hayatındaki zorlu süreç maalesef dersleri bırakmama sebep olmuştu. 2024 yılı itibariyle tekrar başladık. Geç bir saatte ders alabiliyorum ve hocanın bu konudaki anlayışlı tavrı çok değerli.


gulcan-65e619e7a90fe
Gülcan E. Doktor

IELTS için İngilizce özel derslere
nasıl yaklaşıyorum? 

IELTS için İngilizce özel derslere yaklaşırken, sizin mevcut dil seviyenizi değerlendirerek kişiselleştirilmiş bir öğretim planı oluşturuyorum. Her bir bölümü kapsayan stratejiler ve pratik aktivitelerle sınavın gereksinimlerine hazırlamanızı sağlıyorum.

Ayrıca, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyerek, kendi kendinize güveninizi artırmanızı ve IELTS sınavında başarılı olmanızı sağlayacak motivasyon ve rehberlik sağlıyorum.

  • Kişiselleştirilmiş ders planı
  • Stratejik ders pratiği
  • Beceri gelişimi
  • Daha önce çıkmış sorular
  • Esnek Ders Saatleri
  • Pratik ve Konuşma Odaklı
  • Esnek konu seçimi
  • Sınav stres yönetimi 
istanbul-universitesi-65be58b20fa6c
marmara-universitesi-logo-65be58b27a57e
Canberk - ingilizce özel ders - ben kimim
İngilizce Öğretmeni Canberk Aygün

IELTS sınavına hazırlık için online dersleri Zoom uygulaması üzerinden sunuyorum. Yüz yüze dersler için cafe ortamını veya evinizi tercih edebiliriz. Ayrıca, grup dersleri de düzenliyorum. Yüz yüze derslerim 60 dakika sürerken, online derslerim 40 dakika sürmektedir.

Sadece IELTS hazırlık dersleri değil, genel İngilizce dersleri de vermekteyim. İngilizce için tüm sorularınız için bana gelebilirsiniz.

Hemen başlayalım

IELTS ve Genel İngilizce'de Grup Dersi Avantajı

Grup dersi almak isteyenlere önemli indirim fırsatı sunuyorum.
Normal ders ücretlendirmesine göre
kişi sayısı arttıkça aynı oranda indirim yapmaktayım.

Arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
0539 524 59 24

IELTS İngilizce özel dersi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hocam fiyat ne kadar?

Online ve yüz yüze ders seçenekleri fiyat açısından değişiklik göstermektedir. Bizzat iletişime geçebilir misiniz ?

IELTS sınavına ne zaman başlamalıyım?

IELTS sınavına hazırlanmaya ne kadar erken başlarsanız, başarı şansınız o kadar artar. Genellikle, sınav tarihinden en az 2-3 ay önce başlamak tavsiye edilir.

IELTS sınavı için hangi bölümlere odaklanmalıyım?

IELTS sınavı dört bölümden oluşur: Listening, Reading, Writing ve Speaking. Her bölümün eşit derecede önemli olduğunu unutmayın, bu nedenle her birine eşit ölçüde zaman ayırmak önemlidir.

IELTS sınavında başarılı olmak için ne kadar çalışmam gerekiyor?

Çalışma süresi kişisel hedeflerinize, mevcut dil seviyenize ve sınavın gerekliliklerine bağlıdır. Genellikle haftada en az 2-3 saat çalışmak iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir.

IELTS sınavına nasıl hazırlanmalıyım?

IELTS sınavına hazırlanırken, mevcut dil becerilerinizi değerlendirin, zayıf yönlerinizi belirleyin ve buna göre bir çalışma planı oluşturun. Bol miktarda pratik yapın, örnek sorular çözün ve sınav stratejilerini öğrenin.

IELTS sınavında ne tür sorularla karşılaşabilirim?

IELTS sınavında çeşitli türde sorularla karşılaşabilirsiniz, bunlar çoktan seçmeli, doğru/yanlış, eşleştirme, açık uçlu sorular ve yazılı metin analizi gibi farklı formatlarda olabilir.

IELTS sınavına nasıl kayıt olabilirim?

IELTS sınavına kayıt olmak için resmi IELTS websitesini ziyaret ederek online başvuru yapabilirsiniz. Kayıt süreci ve gereklilikler hakkında daha fazla bilgiyi resmi websitesinden öğrenebilirsiniz: https://www.britishcouncil.org.tr/exam/ielts/dates-fees-locations

yuz-yuze-ozel-ingilizce-dersi-sikca-sorulan-sorular-65acd3e0b352f

İlk IELTS hazırlık dersini ne zaman yapmak istersiniz?
Hemen arayın, ilk ders için bilgi alın.

0539 524 59 24