Online İngilizce Özel Ders

7'den 70'e konuşma, dil bilgisi, sınav, veya diğer amaca yönelik 
Zoom üzerinden online İngilizce özel ders

Yurtdışı Eğitimli Öğretmenden Online İngilizce Özel Ders

Esnek Online Ders Programları

Size esneklik sunuyorum! Ders saatlerini kendi programınıza göre seçebilir ve istediğiniz her yerden İngilizce online özel derslere katılabilirsiniz. Size uygun bir öğrenme ortamı oluşturmak benim önceliğim.

Bireysel Dikkat ve Kişiselleştirilmiş Online Eğitim

Size özel dikkat ve kişiselleştirilmiş bir dil eğitimi sağlıyorum. Dil seviyenizi, hedeflerinizi ve güçlü/weak alanlarınızı değerlendirerek size en uygun İngilizce online özel ders programını tasarlıyorum.

Çeşitli Online Dil Kaynakları ve Araçlara Erişim

Size çeşitli online dil kaynaklarına ve interaktif araçlara kolay erişim imkanı tanıyorum. Eğlenceli ve etkileşimli materyallerle İngilizce online özel derslerinizde dil becerilerinizi geliştirmenizi destekliyorum.

Teknoloji Kullanımı ile İnteraktif Online Öğrenme

Sizi modern teknolojiyle tanıştırıyor ve interaktif öğrenme deneyimi sunuyorum. Canlı video dersler, sanal tahtalar ve çevrimiçi oyunlarla İngilizce online özel derslerinizde dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlıyorum.

Sürekli Geri Bildirim ve İlerleme Takibi

Sizinle sürekli iletişim halindeyim. Size düzenli geri bildirim sağlıyorum ve gelişiminizi takip ederek ders planlarınızı güncelliyorum. Hedeflerinize ulaşırken yanınızdayım, özellikle İngilizce online özel derslerinizde.

Dersler, Ne Zaman Tekrar Bakmak Isterseniz Hazır

Tüm online derslerimi (sizin onayınızla) kayıt altına alıyorum. Böylece, hiçbir soruyu veya cevabı kaçırmamış oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken kaydı tekrar gözden geçirmek.

Benimle iletişime geçin

Öğrencilerim Benimle
Online İngilizce Özel Ders Hakkında
Ne düşünüyor?

İngilizce’yi hem kariyerimde hem de sosyal hayatımda gerekli olduğu için geliştirmem gerektiğinin farkındaydım. Canberk hocamıza eğitimlerin dışında 7/24 kendisine ulaşıp, soru sorabiliyor olmak sınıfımız için çok büyük avantajdı. Derslerde 4 becerinin üstüne çok güzel durduk. Gerek derste kullandığımız materyaller gerekse hocamızın kendi sağladığı notlarla gramerde eksik noktam kalmadı diyebilirim. Ayrıca herkese speaking için gerekli vakit ayırması İngilizce konuşma fobimi de yenmemi sağladı. Yazdığım writinglere verdiği feedbackler ile kelime bilgimi ve sürekli yaptığım grammer hatalarımı düzeltmemde çok büyük etki yarattı. İş yerindeki arkadaşlarım dahil herkes İngilizce’min geliştiğini fark etti. Bu yüzden çok teşekkür ederim.


beyza-65e6cb779c439
Beyza Y. Mühendis

İngilizce öğrenmek istiyorsun fakat içinde acaba yapabilir miyim, şimdi konuşma yapmamız gerekecek ya konuşamazsam, rezil olacağım düşünceniz varsa bunu lütfen bir kenara atın. Canberk Bey ile yaptığımız derslerde en çok hatırladığım şey ne kadar eğlenceli vakit geçirdiğimdi. Ders içeriğini sizin eksik yönlerinize göre oluşturup, hem eğlenip hem de öğreticiliği ile uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyimi sizlerle paylaşıyor. Ders sonrası paylaşmış olduğu ödevler ile ders sırasında kazandığınız bilgilerin çok güzel tekrarını yapmış oluyorsunuz. Bana İngilizceden korkmamam gerektiğini öğrettiği için teşekkür ederim.

efe-65e6cb78e44c5
Efe P. Mühendis

Canberk Hoca ile çalışmaya başladıktan sonra alanındaki yetkinliğini ve deneyimini kısa sürede hissedebilirsiniz. Pek çoğumuzun uzun yıllar boyunca tekrar tekrar gördüğü gramer konularını sistematik bir mantık sistemi üzerinden birbirine bağlayarak, konunun incelikleri üzerinde durarak ve bol örneklerle destekleyerek kalıcı şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Bolca speaking ve listening çalışması ile dile olan aşinalığınızın artmasını ve gelişmenizi sağlıyor.  Pozitif enerjisi ile sizi motive ediyor ve özellikle speaking konusunda önyargılarınızı yıkmanıza yardımcı oluyor. Bol materyal ile dersleri destekliyor. Dil öğrenmenin ve dilinizi geliştirmenin yolları ile ilgili faydalı tavsiyeler sunarak bir yol çizmenize destek sağlıyor. Ders devamlılığı ve kişisel çabanın gösterilmesi durumunda Canberk Hoca size çok faydalı olacaktır.

ece-muhendis-65e78b8a73d40
Ece Ö. Mühendis

Canberk Hoca ile İngilizcede B1 kuruna kadar ilerledim. Bir öğretmenden çok arkadaş gibi olduğu için öğrencilik hayatımdaki en eğlenceli derslerdi diyebilirim. İngilizceyi eğlenceli hale getirerek ve en önemlisi gündelik hayatımızla ilgili bol bol sohbet ederek geliştirmemizi sağladı. Her zaman bir sorum olduğunda kendisinden anında yanıt aldım. İçtenlikle tavsiye ederim.

merve-65e6cb7b4cfcf
Merve S. Öğrenci

Canberk Hoca’dan yaklaşık 6 ay boyunca genel İngilizce ve IELTS dersi aldım. Sürecin sonunda artık Kanada’ya yerleştim ve hayatımı burada sürdüreceğim. Emeklerinizi ve derslerimizi de hiçbir zaman unutmayacağım.

selcan-65e6cb7f8886a
Selcan T. Avukat

Derslerimiz ingilizceye dair korkularımı ve önyargılarımı kökünden değiştirdi. Yargılanma kaygısı yaşamadan konuşabilme özgürlüğünü bu derslerde kazanıyorsunuz. Derslere başladığımızda kendimi tanıtmakta dahi zorlanırken artık günlük hayatımda rahatlıkla İngilizce tüketebiliyor ve hatta üretiyorum. Her dersi iple çektim.

irem-65e6cb78b804d
İrem A. Öğrenci

Canberk Hoca ile derslere 2023 Mart’ında başladık ve yaklaşık 6 ay ders aldım. Zaten konuşabiliyordum ama daha akıcı ve hızlı konuşmama direkt katkı sağladığı için dersler faydalı oldu. Kendisini birçok arkadaşıma da önerdim.

suavi-65e6cb803b580
Suavi D. Yönetmen

Grup Dersi Avantajı

Grup dersi almak isteyenlere önemli indirim fırsatı sunuyorum.
Normal ders ücretlendirmesine göre
kişi sayısı arttıkça aynı oranda indirim yapmaktayım.

Arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
0539 524 59 24

Online İngilizce özel ders
ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hocam fiyat ne kadar?

Online ve yüz yüze ders seçenekleri fiyat açısından değişiklik göstermektedir. Bizzat iletişime geçebilir misiniz?

Dersleri kaydedip sonra bakma şansım var mı?

Kesinlikle. Zoom kullandığımız için kolaylıkla dersleri kaydedebiliyoruz. Böylece dilediğiniz zaman derse geri dönebiliyorsunuz. Bu hizmet, ders ücretine dahil.

En az kaç ders almam gerekiyor?

Bu beklentinize, seviyenize, müsaitlik durumunuza ve bütçenize göre şekillendirilmeli. En az 2 öneriyorum.

Online dersler ne kadar süreyle yapılıyor ve ders sıklığı nedir?

haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte gerçekleşebilir. Online dersler 40 dakika sürmektedir.

Online derslere nasıl başvurabilirim ve randevu nasıl alabilirim?

Online dersler ile ilgili başvuru yapmak veya bilgi almak için bana Whatsapp veya normal telefon üzerinden ulaşabilirsiniz: 0539 524 59 24

Hangi seviyede İngilizce öğrenciler için dersler sunuyorsunuz?

Her yaş ve her seviyeye uygun dersler vermekteyim. Aradığınızda daha detaylı bilgilendirebilirim.

Derslerde kullanılan materyaller nelerdir ve öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına nasıl adapte ediliyor?

Kendi materyallerimi kullanıyorum. Ödevlendirmeyi de bu şekilde yapmaktayım. Sizlerin seviyesini tespit ettikten sonra uygun materyalleri seçip müfredat hazırlıyorum.

online-ingilizce-ozel-ders-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorular-65acdbfad715b

İlk dersi ne zaman yapmak istersiniz?
Hemen arayın, ilk ders için bilgi alın.

0539 524 59 24