Online İngilizce Özel Ders

7'den 70'e konuşma, dil bilgisi, sınav, veya diğer amaca yönelik 
Zoom üzerinden online İngilizce özel ders

Yurtdışı Eğitimli Öğretmenden Online İngilizce Özel Ders

Esnek Online Ders Programları

Size esneklik sunuyorum! Ders saatlerini kendi programınıza göre seçebilir ve istediğiniz her yerden İngilizce online özel derslere katılabilirsiniz. Size uygun bir öğrenme ortamı oluşturmak benim önceliğim.

Bireysel Dikkat ve Kişiselleştirilmiş Online Eğitim

Size özel dikkat ve kişiselleştirilmiş bir dil eğitimi sağlıyorum. Dil seviyenizi, hedeflerinizi ve güçlü/weak alanlarınızı değerlendirerek size en uygun İngilizce online özel ders programını tasarlıyorum.

Çeşitli Online Dil Kaynakları ve Araçlara Erişim

Size çeşitli online dil kaynaklarına ve interaktif araçlara kolay erişim imkanı tanıyorum. Eğlenceli ve etkileşimli materyallerle İngilizce online özel derslerinizde dil becerilerinizi geliştirmenizi destekliyorum.

Teknoloji Kullanımı ile İnteraktif Online Öğrenme

Sizi modern teknolojiyle tanıştırıyor ve interaktif öğrenme deneyimi sunuyorum. Canlı video dersler, sanal tahtalar ve çevrimiçi oyunlarla İngilizce online özel derslerinizde dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlıyorum.

Sürekli Geri Bildirim ve İlerleme Takibi

Sizinle sürekli iletişim halindeyim. Size düzenli geri bildirim sağlıyorum ve gelişiminizi takip ederek ders planlarınızı güncelliyorum. Hedeflerinize ulaşırken yanınızdayım, özellikle İngilizce online özel derslerinizde.

Dersler, Ne Zaman Tekrar Bakmak Isterseniz Hazır

Tüm online derslerimi (sizin onayınızla) kayıt altına alıyorum. Böylece, hiçbir soruyu veya cevabı kaçırmamış oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken kaydı tekrar gözden geçirmek.

Benimle iletişime geçin

Öğrencilerim Benimle
Online İngilizce Özel Ders Hakkında
Ne düşünüyor?

İngilizcem tabir-I caizse 0 idi. Şu an hiçbir sorun yaşamadan uluslararası projelerde yer aldığımda yabancı insanlarla kaliteli sohbetler edebiliyorum. Sizi çok seviyorum.
Emre Öğrenci

İş yoğunluğum sebebiyle dersleri çok aksattım ama hoca beni oldukça iyi idare etti ve geliştirdi. İlk fırsatta yine başlayacağız online derslere.

Beyhan Reklamcı

Hocamdan 9 ay boyunca haftada 4 saat online ders aldım ve hayatımın en karlı alışverişiydi diyebilirim. Başka söze gerek yok. Siz gerçekten bir insanın başına gelebilecek en iyi eğitmenlerdensiniz.

Murat Mühendis

Canberk Bey ile kimi zaman online kimi zaman yüz yüze dersler yaptık hepsi de verimliydi. Online eğitime bakış açım olumsuzdu ve bunu hoca kırdı. Önümüzdeki yıl kızım da kendisinden ders alacak.

Ece Muhasebeci

Canberk Hoca, gerek karakteri gerek donanımıyla gerçekten üst düzey bir İngilizce öğretmeni. Kendisinden 10 derslik bir paket almıştık eşimle ve hala derslerimiz online olarak devam etmekte.

Birgül Mühendis

Canberk Bey’den oğlum ders alıyordu ve aslında onun da önerisiyle ben de başladım ☺ Yaşım olduğu için bunun sorun olacağını düşünüyordum ama ilk günkü halimle bugünkü halim arasında fark çok fazla. Teşekkür ederiz ailecek, Canberk Bey.

Beyza Avukat
Benimle iletişime geçin

Online İngilizce özel ders
ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hocam fiyat ne kadar?

Online ve yüz yüze ders seçenekleri fiyat açısından değişiklik göstermektedir. Bizzat iletişime geçebilir misiniz?

Dersleri kaydedip sonra bakma şansım var mı?

Kesinlikle. Zoom kullandığımız için kolaylıkla dersleri kaydedebiliyoruz. Böylece dilediğiniz zaman derse geri dönebiliyorsunuz. Bu hizmet, ders ücretine dahil.

En az kaç ders almam gerekiyor?

Bu beklentinize, seviyenize, müsaitlik durumunuza ve bütçenize göre şekillendirilmeli. En az 2 öneriyorum.

Online dersler ne kadar süreyle yapılıyor ve ders sıklığı nedir?

haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte gerçekleşebilir. Online dersler 40 dakika sürmektedir.

Online derslere nasıl başvurabilirim ve randevu nasıl alabilirim?

İletişim bilgilerim sitede mevcut.

Hangi seviyede İngilizce öğrenciler için dersler sunuyorsunuz?

Her yaş ve her seviyeye uygun dersler vermekteyim. Aradığınızda daha detaylı bilgilendirebilirim.

Derslerde kullanılan materyaller nelerdir ve öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına nasıl adapte ediliyor?

Kendi materyallerimi kullanıyorum. Ödevlendirmeyi de bu şekilde yapmaktayım. Sizlerin seviyesini tespit ettikten sonra uygun materyalleri seçip müfredat hazırlıyorum.

İlk dersi ne zaman yapmak istersiniz?
Hemen arayın, ilk ders için bilgi alın.

0539 524 59 24