İngilizce Özel Ders Yorumları

Öğrencilerim, benden aldıkları
İngilizce eğitim hakkında ne düşünüyor?

Patronumun önerisiyle tanıştım kendisiyle ve henüz yeni başlasak da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki hoca görebileceğiniz en iyi profesyonellerden. İşini hakkıyla yapıyor ve size arkadaş gibi yaklaşıyor.

Akif Lojistik

Canberk Aygün hocadan yılın bazı dönemlerinde dersler almaktayım. Düzenli katılamıyorum çünkü iş seyahatlerim çok fazla. Ama hoca dersleri o kadar zevkli hale getiriyor ki zaman zaman yolculuk esnasında da bağlanıyorum ve ders yaptığımız oluyor.

Deniz CEO

Öncelikle iletişime açık, sevecen ve kibar biri. Bunlar ilk kriterleriniz olmalı. Sonrasında da ders performansı gelmeli. Canberk Öğretmen, orada da çok başarılı. Tüm arkadaşlarımı önerdim kendisine.

Suat Yönetmen

Sınavdan almam gereken notu sadece 6 saatlik mucizevi bir çalışmayla bana aldıran hocam, elleriniz dert görmesin.

Ata Gemici

Hobi niyetine başladığım dersler benim için ayrılmaz bir parça oldu. Hala zaman zaman hocayı arayıp müsaitliğine göre speaking dersi almaktayım. Dersleri oldukça keyifli ve amacınıza uygun sorular sorması gerçekten işi önemsediğini gösteriyor.

Aygün Satış Temsilcisi

Hoca dersleri çoğu zaman 40 dakika ile sınırlı tutmuyor. Diğer hocalardan en büyük farkı bu. Yeri geliyor 1 saate de çıkıyor. Samimi tavrınız ve katkılarınız için çok sağolun Canberk Bey.

Mehmet Yazılımcı

Hoca ile tanışmamız ortak bir arkadaşım sayesinde oldu ve iyi ki de oldu. Kısa sürede gelişimi hissetmeye başladım ve derslerimiz hala devam ediyor.

Ahmet Yazılımcı

Yaptığımız demo derste bile hocanın farkını hissetmiştim. Hocadan haftada 4 ders aldım ve 1 yılın sonunda terfi aldım. Yaptıklarınızın karşılığını ödememiz mümkün değil. İyi ki vardınız, iyi ki varsınız.

Zübeyde Mühendis

Bir arkadaşımla beraber grup dersi aldık ve çok sıcak bakmasak da bu durumda birbirimizden de bir şeyler öğrendiğimizi gördük ve en büyük motivasyon kaynağımız hocamızdı. Sizi çok seviyoruz.

Özge Finans
İngilizce özel ders için benimle hemen iletişime geçin

Grup dersleri konusunda çekincelerim vardı elbette ama zamanla bu kayboldu. Canberk Öğretmen amaca uygun dersler hazırlıyor ve dediklerini uygularsanız başarı kaçınılmaz. Derslerimizi özleyeceğim.

İlayda Finans

Öğretmenimden sadece kısa bir süre özel ders alabildim şehir değişikliği dolayısıyla ama o sürede bile notlarıma olumlu yansıdı. Her şey için sağolun.

Kaan Öğrenci

Hoca ile sadece bir sınava yönelik sadece 5 ders yaptık ama bana katkısı tüm eğitim hayatımda gördüğüm İngilizce derslerinden fazla oldu. Ne diyebilirim ki iyi ki tanışmışız.

Fırat Operasyon uzmanı

Hocam ile bir sınavı geçmek gerektiği için öneri vesilesiyle tanıştım ve sınavı geçtikten sonra da bağımız kopmadı hala devam eden sıkı bir iletişimimiz var. İşini düzgün yapan, sizinle arkadaş kalabilen kaliteli biri.

Murat Yazılım uzmanı

Yabancı müşterilerimle dil konusunda sıkıntı yaşamamak için İngilizce öğrenmem gerekiyordu. Canberk Bey ihtiyacım olabilecek yapıların hepsini öğretti ve hatta eşim de ders almaya başladı kendisinden.

Cansu Emlakçıi

Hocamdan sadece 6 ay boyunca ders alabildim çünkü şehir değişikliği yaşadım. Ama terfi almamdan, yabancı nişanlımla tanışmama kadar hepsinde emeğiniz büyük oldu hocam. Sizi saygı ve sevgiyle anıyorum, kalbimin bir köşesinde hep kalacaksınız.

Efe Mühendis

Canberk Bey, o kadar canayakın ve güleryüzlü bir insan ki derslerimizi izleyen oğlum da İngilizce’ye uzak olmasına ragmen ders almaya başladı. Derslerimizi online yaptık ama İstanbul’da yaşasaydım yüz yüze de almak isterdim. Teşekkür ederiz.

Eda CEO

Uzun süre gemide olduğumdan konuşacak ve Pratik yapacak bir insan arıyordum. Canberk Bey’I internette gördüm ve hemen tanıştım. Danimakar’ya yolunuz düştüğünde umarım eski günleri ve derslerimizi keyifle anar ve kahvemizi içeriz.

Erdal Kaptan

Canberk hoca ile aslında kızlarımın okul dersleri için tanışmıştık ama ardından ben de ders almaya başladım. İyi ki almışım. Yabancı müşterimize karşı artık utanmıyorum ve iletişimde aktifim.

Erçin Satış temsilcisi
Benimle iletişime geçin

İngilizce özel ders ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hocam fiyat ne kadar?

Online ve yüz yüze ders seçenekleri fiyat açısından değişiklik göstermektedir. Bizzat iletişime geçebilir misiniz ?

En az kaç ders almam gerekiyor?

Bu beklentinize, seviyenize, müsaitlik durumunuza ve bütçenize göre şekillendirilmeli. En az 2 öneriyorum.

Hangi seviyede İngilizce öğrenciler için dersler sunuyorsunuz?

Her yaş ve her seviyeye uygun dersler vermekteyim. Aradığınızda daha detaylı bilgilendirebilirim.

Derslerde kullanılan materyaller nelerdir ve öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına nasıl adapte ediliyor?

Kendi materyallerimi kullanıyorum. Ödevlendirmeyi de bu şekilde yapmaktayım. Sizlerin seviyesini tespit ettikten sonra uygun materyalleri seçip müfredat hazırlıyorum.

İlk dersi ne zaman yapmak istersiniz?
Hemen arayın, ilk ders için bilgi alın.

0539 524 59 24