TOEFL İngilizce Sınav Desteği

Merhaba, Ben Canberk Aygün, özel İngilizce öğretmeniyim. İstanbul'da yaşıyor ve online veya yüz yüze dersler veriyorum. İngilizce öğrenmek veya dilinizi geliştirmek istiyorsanız, TOEFL sınavı için hazırlık dersleri de sunuyorum. Kişisel hedeflerinize uygun bir şekilde size yardımcı olmak için buradayım.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
 sınavında karşınıza çıkacak 4 bölüm

toefl-speaking-65e44d11be0fc
Speaking (Konuşma)

Sınav, konuşma dinleme becerilerinizi ölçer. Benim TOEFL - speaking odaklı İngilizce özel derslerim, sizin dinleme becerilerinizi geliştirmenize ve sınav stratejileri üzerinde pratik yapmanıza yardımcı olur.

hemen başlayalım
toefl-reading-65e44d10ed809
Reading (Okuma)

Bu kısımda okuma becerileriniz test edilir. Benim TOEFL - reading odaklı İngilizce özel derslerim, okuma hızınızı ve anlama yeteneklerinizi geliştirmenize ve sınav stratejileri üzerinde çalışmanıza yardımcı olur.

Hemen başlayalım
toefl-writing-65e44d11bba6f
Writing (Yazma)

Yazma becerileriniz sınanır. Benim TOEFL - writing odaklı İngilizce özel derslerim, yazma becerilerinizi geliştirmeniz, doğru dilbilgisi ve kelime kullanımı üzerinde çalışmanız ve sınav örneklerine göre pratik yapmanız için size destek olur.

Hemen başlayalım
toefl-listening-65e44d10ee252
Listening (Dinleme)

Sınav, konuşma becerilerinizi değerlendirir. Benim TOEFL- listening odaklı İngilizce özel derslerim, konuşma becerilerinizi geliştirmeniz, akıcılığı artırmanız ve sınavda başarılı olmanız için size pratik yapma imkanı sunar.

Hemen başlayalım

TOEFL'a hazırlanmak yetmez.
Benimle yapacağınız İngilizce özel dersleri, başarıyı garantileyecektir.

toefl-icin-yuz-yuze-ingilizce-ozel-ders-toefl-hazirlik-65e44deb55a74
TOEFL için
özel yüz yüze İngilizce dersi

Amaca yönelik, Istanbul Anadolu yakasında
yüz yüze İngilizcenizi geliştirme şansı.

yüz yüze derslere hemen başlayalım
toefl-icin-online-ingilizce-ozel-ders-toefl-hazirlik-65e44de96d031
TOEFL için
özel online İngilizce dersi

Size uyan günde ve saatte, Zoom üzerinden 40 dakikalık İngilizce özel ders.

Online derslere hemen başlayalım

Canberk Bey’den yaklaşık 4 ay boyunca hafta sonu B1 dersleri aldım. Derslerin konuşma ağırlıklı olması ve eğlenceli geçmesi grup dersleri adına oldukça önemliydi.


sumeyye-65e61b2fdb9e2
Sümeyye A. Mühendis

Hocamdan hem A2 hem de B1 dersleri aldım ve yaklaşık 1 sene boyunca birbirimizi tanıma fırsatı elde ettik. Kendimdeki değişimin farkındayım. Her şey için teşekkür ederim.


kiymet-65e61b2fb584b
Kıymet K. Astrolog

Derslere düzenli katılamasam da A2 grubunun derslerinin bu kadar eğlenceli ve güzel geçmesinde emeği büyük olan hocam... Sizlerle olan speaking dersleri ve yaptığımız sohbetler çok güzeldi.

arzu-65e615fe107a8
Arzu K. Sosyolog

Derslerdeki esprili tavrı, her an ulaşılabilir olması ve işini severek yaptığını hissettirmesi bence çok değerliydi hocanın. İster istemez bu da gelişiminize katkıda bulunuyor.

serife-65e615fc09352
Şerife G. Kimyager

TOEFL için İngilizce özel derslere
nasıl yaklaşıyorum? 

TOEFL için İngilizce özel derslere yaklaşırken, sizin mevcut dil seviyenizi değerlendirerek kişiselleştirilmiş bir öğretim planı oluşturuyorum. Her bir bölümü kapsayan stratejiler ve pratik aktivitelerle sınavın gereksinimlerine hazırlamanızı sağlıyorum.

Ayrıca, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyerek, kendi kendinize güveninizi artırmanızı ve TOEFL sınavında başarılı olmanızı sağlayacak motivasyon ve rehberlik sağlıyorum.

  • Kişiselleştirilmiş ders planı
  • Stratejik ders pratiği
  • Beceri gelişimi
  • Daha önce çıkmış sorular
  • Esnek Ders Saatleri
  • Pratik ve Konuşma Odaklı
  • Esnek konu seçimi
  • Sınav stres yönetimi 
istanbul-universitesi-65be58b20fa6c
marmara-universitesi-logo-65be58b27a57e
Canberk - ingilizce özel ders - ben kimim
İngilizce Öğretmeni Canberk Aygün

TOEFL sınavına hazırlık için online dersleri Zoom uygulaması üzerinden sunuyorum. Yüz yüze dersler için cafe ortamını veya evinizi tercih edebiliriz. Ayrıca, grup dersleri de düzenliyorum. Yüz yüze derslerim 60 dakika sürerken, online derslerim 40 dakika sürmektedir.

Sadece TOEFL hazırlık dersleri değil, genel İngilizce dersleri de vermekteyim. İngilizce için tüm sorularınız için bana gelebilirsiniz.

Hemen başlayalım

TOEFL ve Genel İngilizce'de Grup Dersi Avantajı

Grup dersi almak isteyenlere önemli indirim fırsatı sunuyorum.
Normal ders ücretlendirmesine göre
kişi sayısı arttıkça aynı oranda indirim yapmaktayım.

Arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
0539 524 59 24

TOEFL İngilizce özel dersi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hocam fiyat ne kadar?

Online ve yüz yüze ders seçenekleri fiyat açısından değişiklik göstermektedir. Bizzat iletişime geçebilir misiniz?

Telefon numaram 0539 524 59 24. Bana normal telefon veya whatsapp üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
TOEFL sınavına ne zaman başlamalıyım?

TOEFL sınavına hazırlanmaya ne kadar erken başlarsanız, başarı şansınız o kadar artar. Genellikle, sınav tarihinden en az 3-4 ay önce başlamak tavsiye edilir.

Ben öğrencilerim ile genellikle sınava 3-4 ay kala başlama taraftarıyım. 
TOEFL sınavı için hangi bölümlere odaklanmalıyım?

TOEFL sınavı dört bölümden oluşur: Listening, Reading, Writing ve Speaking. Her bölümün eşit derecede önemli olduğunu unutmayın, bu nedenle her birine eşit ölçüde zaman ayırmak önemlidir.

TOEFL sınavında başarılı olmak için ne kadar çalışmam gerekiyor?

Çalışma süresi kişisel hedeflerinize, mevcut dil seviyenize ve sınavın gerekliliklerine bağlıdır. Genellikle haftada en az 2-3 saat çalışmak iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir.

TOEFL sınavına nasıl hazırlanmalıyım?

TOEFL sınavına hazırlanırken, mevcut dil becerilerinizi değerlendirin, zayıf yönlerinizi belirleyin ve buna göre bir çalışma planı oluşturun. Bol miktarda pratik yapın, örnek sorular çözün ve sınav stratejilerini öğrenin.

Ben kişisel olarak sınava hazırlanma süresini 3-4 ay olarak tavsiye ediyorum. Böylece her ay geliştirmeniz ve İlerletmeniz gereken bölümler için 4 hafta süreniz olacaktır. 

TOEFL sınavında ne tür sorularla karşılaşabilirim?

IELTS sınavında çeşitli türde sorularla karşılaşabilirsiniz, bunlar çoktan seçmeli, doğru/yanlış, eşleştirme, açık uçlu sorular ve yazılı metin analizi gibi farklı formatlarda olabilir.

TOEFL sınavına nasıl kayıt olabilirim?

TOEFL sınavına kayıt olmak için resmi TOEFL websitesini ziyaret ederek online başvuru yapabilirsiniz. Kayıt süreci ve gereklilikler hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz: https://www.tr.ets.org/toefl/test-takers/ibt/register.html

yuz-yuze-ozel-ingilizce-dersi-sikca-sorulan-sorular-65acd3e0b352f

İlk TOEFL hazırlık dersini ne zaman yapmak istersiniz?
Hemen arayın, ilk ders için bilgi alın.

0539 524 59 24